Krisztin50 Creative Commons License 2016.02.23 0 0 10015

Képzeld el bejelőltem a facebookon sok sok díszbaromfival foglalkozó embert csoprtokat.Rengeteget segítenek egymæsnak.Annyira bájosak a kikelt csirke babák.Nekem a tieid a legszebbek mégis.A selyemtyúkocskákra visszatérünk mert tudod hogy én nem csak szaporodás szempontjábol nézem a dolgot.Baromi jó sját kézzel gyártott tyúk olat is láttam,és etetőt.Majd azért írok a viselkedésükről neked mármint a bóbitásoknak mert gondolom a liba nem igen érdekel.Egy biztos azt nem vágom hogy miért kukorékol a kakas.Tudniillik az enyém gyakorlatilag a nap folyamán 1-2óránként torka szakadtábol mondja a magáét nincs napszakhoz kötve.Sőt úgy tűnik a fényviszonyoknak sincs köze hozzá.Most ezt figyelem de sötétben tapogatózom.De szerintem a sikerélményeket is így adja tuttunkra.Ill ha lezár egy tevékenységet és elkezd egy másikat.Te mit tapasztaltál?Ugye hogy nem csak hajnalban kukorékol?!Látom maximalista vagy a munkædban is.Veszélyes írod ezzel jól felcsigáztad az érdeklődésemet.Veszélyes volt a volt férjem munkája is(repülés irányító,még a MIG -ek voltak) annyira szerette hogy nyugdíjazása után amellett hogy hirtelen nem tudott mit kezdeni magával és nagyon agilis volt 60  évesen vettem neki adó vevőt hogy rádiózhasson.A neten meg szimulációs gyakorlatokat töltött le és azzal foglalkozott.De tudom milyen fáradt volt sokszor és azt is hogy mennyire toppon kellett lennie és példát mutatnia a többi tisztnek ha valaki fent bajba került ne adj Isten le is zuhant .Mert volt ilyen.Én pedig 15évig Baleseti sebészeten dolgoztam ambulancián osztályon is majd műtőben.Nem volt sétagalop.De bármikor felteszik a kérdést mivel foglalkozom nincs olyan válasz hogy először ne említeném meg a balesetit,mert azután a pszichiátria jött de mindig azt éreztem hogy az volt az igazi...Akkor még nem voltam beteg ment a pörgés a lelki megrázkódtatások még belefértek.Egyedül álló voltam és csak a betegeknek,helyzeteknek éltem.De hogy te mit csinálsz még nem tudom kicsit titokzatosnak tűntél.A gyerekekről is küldj fotót.Szeretném látni őket és persze a kedvesedről is.Én úgy tudlak elképzelni benneteket hogy egy szép kis család amiben tényleg minden ember boldog.

Előzmény: Törölt nick (10011)