Babica13 Creative Commons License 2016.02.16 0 0 66

Szia!

Próbáltam az email címedre írni, de nem sikerült.Az én beagle-mről 3 hete derült ki,hogy cukros.1 hétig volt kórházban,kómában vittem be.Úgy nézett ki,hogy meg sem marad.Semmilyen inzulinra nem reagált,20 körül maradt az érték.kifordult a szeme,esett-kelt,nem evett.Amikor infúziót kapott,akkor jobban lett.Aztán kezdődött minden elölről.De.-du. mentem,etettem, sétáltattam,ahogy lehetett.Az orvos nem nagyon bízott az életében.Majd egyszer csak lement a cukra.Humán inzulint kap,naponta négyszer.Kontrollnál kiderült,hogy a veséjével is baj lett.Addig cukorbeteg diétán volt,most vesésen van.Utálja a száraz tápokat.Persze csak a diétásokat.Most tömöm, mint a libát, mert semmit sem eszik.Sőt nem is iszik.Vagyis enne,de csak olyanokat,amit nem lehet.Nem tudom, mennyi ebből a hiszti.Sétáltatom minden nap,de az izmaival baj van.Néha bebicsaklik a melső lába.Az orvos nem nagyon beszél velem,nincs már több pénzem.Bocs,hogy a gondjaimmal zavarlak,de nincs kivel megbeszélnem.Mesélnél róla, hogy nálad hogy volt a kutyusoddal.

Nagyon köszönöm.

Előzmény: hutresder (64)