picidio Creative Commons License 2016.02.14 0 0 6179

Régen is írtak ilyet, vannak egy napos sebészetek, arti61 már előtte is ilyesmit keresgélt...lehet megtalálta. :)

Én túl a második műtéten, lassan két hete, egy napos kórházban tartózkodás volt most, aznap fel sem lehetett kelni ugyanúgy, ugyanott, mint 5éve. (altatás, hagyományos vágással műtöttek, háló van bent) A sérv vagy kiújult, vagy lett egy újabb sérv, ezt nehéz megállapítani..mondta az orvos. Nem végzek fizikai munkát, igyekeztem vigyázni, ezek szerint ennél jobban oda kell figyelni. Most kb.7centis a vágás, altatással műtöttek szintén, de sokkal jobban viselem, mint az elsőt. Műtét után volt haspuffadás, bevérzett a cerka is, kb. ennyi. Azóta minden helyrejött, varratszedés betyár kellemetlen volt, a műtétre egy hétre, de már munkába álltam, szépen gyógyulok. Bevérzéstől kicsit tartottam, ugyan egyáltalán nem éreztem fájdalmat, de épp erről volt szó itt a fórumban, hogy gyakori, szóval megnyugodtam, kérdeznem sem kellett, máris hasznos információt kaptam. Mihamarabbi felépülést a frissen műtötteknek!

Előzmény: szalamandró (6177)