Micike 74 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 2698

Szia Elkerülöm!

 Nagyon szívesen válaszolok bár milyen kérdésedre!Én is Pennys dolgozó vagyok már 10 éve .

Nálam most telt be a pohár.Egyre nagyobb követelmények, egyre kevesebb emberrel, meg egyre több ígérettel.Amit a felső vezetés ígérget de nem tud teljesíteni(nem is akar). Ne tegyük a boltvezetőt mindenért fellelősé.Ha valaki nem tudná hogy a  vezető többnyire ingyen dolgozik csak kérdezzen.Nincs túlóra díj.És az elmaradt szabadnapot sem kapja meg és ki se fizetik. De már úgy kezelik ezt mind ha természetes lenne. És még meg is követelik lassan! Kérem a vevők türelmét a dolgozókhoz is nekik sem könnyű.Inkább gondolkozzunk 

el azon a tényen hogy jutottunk el idáig.Akkor amikor a hatékonysági prémiumot kaptuk mindenki dolgozott mint az állat ,hogy legyen egy kis plusz pénze.Mikor már majdnem minden bolt elérte a hatékonysági prémiumot, ott döbbentek rá hogy elkel venni.Mert képesek vagyunk kevés emberrel is teljesíteni, de jöttek a bolt átépítések! És nem jutott el a felső vezetésig a hangunk, hogy fizikai képtelenség hogy három ember van a boltban egy műszakban. Eböl Kettő kaszában egy vezető pedig a 

rohadt telefont kell állandóan felvenni,jönnek az infók hogy mit kell még pluszban csinálni,mert biztos unatkozunk!Közben göngyöleget átvenni, és ki is kéne az árut pakolni?!Majd sütni is kéne?!Mert jön valami Belső ellenőrzés.Ja és lehet hogy harmadik kasszásnak is be kellene állni.Egy vezetőnek sincs ideje, szerintem hogy a rendelésen kívül fent legyen az irodában, mint más üzletekben. Egyenlőre a végszavam,aki fiatal az ne tegye tönkre magát fizikailag a Pennyben.Akinek pedig családja van ne is jöjjön ide dolgozni.A felső vezetés nem veszi tudomásul most sem hogy többnyire családos anyák dolgoznak náluk. (NINCS MAGÁNÉLET)