Draganovic Creative Commons License 2016.02.10 0 0 149157

Sziasztok

 

Peugeot 508 sw 2L HDI 163 LE 2011.11 Havi .

 

Utólagos 4 szenzoros tolatóradar-on gondolkodom (amit néztem az VALEO)

http://shop.valeoalkatresz.hu/index.php?inc=product&ref=13459

 

Benéztem a Pugeot Fábián-hoz megkérdeztem a tolatóradart.

Igazából a gyári szett ,úgy gyári a szett ,hogy utángyártott és a Peugeot cikkszám szerint ezt hozza 508 és 308-hoz mert ez a márka a beszállítójuk,valami Textar vagy ilyesmi ,azt hittem a textar nem gyárt elektronikát,vagy félreértettem,de azt mondta ott a srác hogy igazából nem rendelte még senki mert amiket eddig csináltak utólagosan az mind Valeo volt 21-33 ezer ft abból egy szett az is csipog meg jó minőségű, még sem kínai.

 

Azt mondták hogy igazából nem tud a gyár által hozott cikkszámú utángyártott radar többet ,csak drágább !

Az autóra fel lehet tanittani ,de attól még az RT6-os NAVI nem fogja mutatni a kis autót grafikusan a szines sávokkal meg a cm-erekkel ,ugyan úgy kis külső hangszóró fogja adni a csipogó hangot ,még csak azt sem lehet hogy az autó gyári hangszóróiból szóljon és 64.500FT csak a szett plusz tanít,szenzorok szürkére fúj 110 ezer ft-nél jártunk,ha még az RT6 -ra rálehetne tanittani mint a gyárilag radarral szerelteknél,belementem volna ,de így inkább másfele keresgélek.

Azért gondolkozom Valeo-n mert az is Peugeot beszállítója,kínai nem érdekel.

 

Valeo tolatóradarról van tapasztalatotok,strapabíró?Megbízható?

Vagy esetleg tudtok más márkájú jóminőségű szettet?