Zsolt És Évi Creative Commons License 2016.02.08 0 0 4967

TamásHungary! Sajnálattal olvastam leveled es gondolatsoraidat,es a tapasztalataidat is... Én azok köze tartozom akik elégedettek Pamlenyi Miklos es a Jamborafiki travellel es csapatával !!! Igen,és mert nem csak a Johsua van, hanem még hozzá hasonló felkészült dolgozok, akik kedves es figyelmes emberek és nagyon jártasak a szolgáltatásban ! Mi a naszutunkat töltöttük es egy csodálatos utazasban volt reszunk! Nairobiba kezdtük a Stanley Hotelbe ami World Luxury Hotel Awards győztes es pazar kiszolgalasban volt részünk ! Aztán következő allomasunk a Tsavo West National Park izgalmas es felejthetettlen szafarizasba volt részünk !! A szallasunk az itatotol 150 méterre , gondolhatod!! 😃 2-nap múlva mar a Masai faluban barátkoztunk a falu lakóival ! Utána meg szebb es csodálatos élmény kezdődött a Sand At Nomád Diani Beachen ahol 7napot töltöttünk ! Szobank 10-méterre a púder homoktol es naszutasoknak járó  fullos szoba ,kiszolgálással! Majd nem ért végett Miklos tervének es még fokozta a nyaralasunkat azzal,hogy 4-napot töltöttünk Swahili beachen ami olyan csodálatos volt, hogy nem is tudom leírni neked! Nézz utána mert érdemes !!! Ezalatt a napokon számos program volt amit a te általad szidott Jamborafiki travel es Pamlenyi Miklos szervezett, pl: 200.000 eves Ali Barbour's étterem egy barlangban, vagy Karen Bixen múzeum Távol Afrikától helyszíne .. ami azt gondolom onmagaer beszél ! Mikiy's bárban is jól éreztük magunkat, családias es baráti fogadtatásban volt részünk , mint a személyzet es az ott elő emberektől !!!Igy hat azt gondolom, hogy sejted nem vagy a szimpatizánsok embere! Es nem is lehetsz ilyen irassal! Amit elfogadok, csak nem értem , hogy egyedül te vagy az aki elégedetlen a szolgáltatással es a személyzettel általad megnevezett Johsuaval! Aki profi módon mutatja be a Kenyai es az ő világát ! Emberségbol es baráti viselkedésbol kijárt nekünk bőven !Azt gondolom, nem voltunk kiváltságosak, mert ő ilyen jo ember!!!Összegezve ezúton is szeretnem meg köszönni Pamlenyi Miklósnak es a Jamborafiki travelnek ezt a csodálatos nászutat es a nyaralást !!!! üdv Zsolt Es Evi  ui: mindenkinek nyugott szivvel ajanlom! 

Előzmény: TamásHungary (4957)