Törölt nick Creative Commons License 2016.02.08 0 0 159504

szerintem is ez a baja a mai közepesen drága és új óráknak. tucat. 

több ismerősöm is ilyent visel. semmi gond, megy meg minden, meg szép is tulajdonképpen, de pillanatokon belül jön szembe egy tucat belőle. ami elkerülhetetlen tulajdonképpen ha mai ipari terméket veszel. de: ha úgysem lehet egyedi(bb), akkor meg miért fizetek konkrétan pl ezért a modellért 4x annyit mint egy certináért?

van az a válasz hogy azért mert futja. meg azért más egy picit a feelingje ha egy "márkás" óra van rajtad. de tényleg csak egy picit.

ha egy régi és szép órát viselsz, az szerintem is jobb:) akkor látják hogy hobbysta vagy.

és akkor a hobbysta töbiek vesznek észre, de az is csak ennyi, nem több.

az igazán drága órák meg erősen felejtősek, mert a replika ipar rátette a kezét. és: ha kínából 50 e Ft-ért olyan lórexet kapok hogy csak a szakműhely szétszedve látja a különbséget, akkor ez (az én számomra) el is lehetetleníti a drága órát.

ismerek pár tehetős embert. olyan citizent visel egyikük hogy csak na (az a 100e Ft-os kategória). futná jobbra nyilván, de ez tetszett neki. én kicsit néztem, mert nem egy komoly óra. azt mondta hogy tökmindegy milyen van rajta. aki ismeri az tudja hogy ki ő, aki meg nem , annak meg nem mindegy?

de ő nem hobbysta. itt pedug a legtöbb írogató hobbysta valamilyen szinten:)

Előzmény: satzowlee (159503)