Aldure Creative Commons License 2016.02.06 0 1 417

Természetesen nem válaszolok rá. De azt azért megkérdezném hogy fogyasztottál-e desztillált vizet legalább 1 hónapig? Mert én kb 2 hét deszt víz fogyasztás után sokkal jobban éreztem magam és több vizet is meg tudtam inni mint azelött a másik dolog elmúltak a gyomorégéseim is pl: paradicsomos dolgoktól szokott égni a gyomrom és ez már a múlté az emésztésem is sokkal jobb lett nem vagyok felpuffadva sem azelött többször előfordult. Szerinted akkor ez Placebó és csak beképzelem magamnak? Meg pl egyből kiérzem az ételen hogy csapvízből készült és nem deszt vízből. Akkor az hogy lehet ezt is csak bemesélem magamnak? Az ásványi anyagokat szerves formában kell a szervezetbe juttatni ezért kell zöldségeket gyümölcsöket is fogyasztani, mert a növények szolgáltatják nekünk az ásványianyagokat szerves formában ők meg a szervetlent hasznosítják a talajból, mi hiába ennénk meg egy marék földet a szervezetünk nem tudna vele mit kezdeni mert szervetlen anyagok pont így van ez a vízben oldott anyagokkal is szervetlenek negyon minimális az ami hasznosul ami meg nem az meg feleslegesen van jelen. A vese tisztítja meg a vért ha a vesén viszonylag telített oldat megy át sokkal kevesebb anyagot tud már felvenni ezért többet kell dolgoznia a vesének egységnyi idő alatt.Ezért nem mindegyhogy az a folyadék milyen amit meg iszunk. De erről lehetne itt vitákat folytatni csak épp nem lenne értelme mert te ki állsz a saját álláspontod mellett én pedig az enyém mellett.

Előzmény: Bétaverzson (416)