LyPapa Creative Commons License 2016.02.05 -1 2 110919

Előre is elnézéseteket kérem, cérna szakadás esetének fennforgásával találtam szembe magam :) Oka: az utóbbi sok-sok hozzászólásban egy számomra értékelhetetlen vonulatot látok:

- valaki vesz egy eszközt. Ahelyett, hogy az adott eszköz valós értékeit , használhatóságának kritériumait hangsúlyozná a T. társaság, mindig jön (legalább) egy hozzászóló, aki

- leugatja, vagy olyan eszközzel hasonlítja, ami messze nem egy kategória - és kiderül, hogy lám - mekkora szar az újonnan vásárolt eszköz ...

Úgy gondolom, mások örömének elrontása felér azzal, mintha tüzes vasat nyomna az illető határozottan célozható részébe ! Lássuk már be, hogy a heti - havi - évi egyszeri, vagy ritka használat nem  ugyanazokat a paramétereket követeli meg, mint az ipari alkalmazás ! Én sem vagyok annyira tompa, hogy ne látnám be, a minőségi különbségek fennállnak. De attól még, közel sem biztos, hogy arra kellene törekedni, hogy a legszuperebb berendezést szerezzük be - inkább az ismeretek, a begyakorlás oldalon kellene erősíteni. 

Mégegyszer elnézést kérek az okoskodásért, kicsúszott :)

 

Üdv:LyPapa