Törölt nick Creative Commons License 2016.02.03 0 0 122799

Üdv: Nem szívesen de válaszolok neked!! Elöljáróban hozzáteszem hogy nem szeretek személyeskedni és alapjában szeretem az embereket! De téged SOHASEM foglak megkedvelni azt már most tudom!!!! Nem bírom magamban tartani mert eléggé nagy az igazságérzetem! Mivel nekem válaszoltál azt amit...én is reagálok rád úgy-ahogy de útóljára mert még arra sem foglak ezek után méltatni hogy észrevegyelek hogy létezel! Számomra egy okoskodó ......a többit nem írom ki majd te kitalálod ha akarod....hiszen találékony himi-humi-nak állítottad be magadat legalább is nálam!!!!!!!!!!!!!   Olvasni azért tudsz ugye? (Ha már írni valahogy az intelmemre sikerült)     1.) "Sosem szerettem besorolni és a sorba állni" Válaszom: Pedig jól tennéd és hasznos is lenne ebben a fórumban!     2.) "Ha azt tenném nem itt lennék,és nem kérnék tanácsot,segítséget." Válaszom:Vedd észre hogy már most közutálatnak örvendesz,tökre ki is vívtad magadnak!      3.) "A különbségek tesznek minket egyedivé. Fogadd el,toleráld a diszlexiám(betűfelcserélések),a balkezességem és egyediségem."  Válaszom: Én nem fogadom el!!! Az emberek nem egyediek hanem egyéniségek! Egyedi egy trikolor festett autó lehet!  A kettő két különböző értelmezést von maga után!    De sajnos (És ez az én saját egyéni véleményem!!) te egyikhez sem tartozol.  Bomlasztó,túlságosan is okoskodónak,ki oktatónak tartalak,aki itt "fitogtatja" azt amihez szerintem a gyakorlatban lövésed sincsen!  Itt örülni kell annak ebben a fórumban hogy vannak olyanok akik a gyakorlati kiforrott pálinka készítési folyamatot a gyümölcs leszedésétől a kész pálinka pihentetéséig,megosszák a közösség és mások előtt és hogy egymástól tanuljunk folyamatosan napi szinten!  Hogy ÉN mennyire nem kedvellek már most!!!!!!!!!!!!!   A moderátorban meg személy szerint nagyon bízom hogy tudja majd hogy veled mitévő legyen!

Előzmény: Pezosa (122738)