Törölt nick Creative Commons License 2016.01.31 0 0 2854

Igen, ezt tudom az edzőtermek kilőve, bár egyben még voltam és annak nagyon igényes volt a szaunája és lehetett meztelenül mert külön volt a férfiaknak, nőknek is. Ahol nagyjából tudok szaunázni meztelenül az egy kis fővárosi uszoda, itt is külön női, férfi szauna van, és ennek ellenére megy a fürdőgatyázás.  De egy teljesen vegyes naturista szaunát is kipróbálnék nem lennék szégyenlős. Viszont a nagy terv még hátra van, szauna programon résztvenni. Ráckevét néztem ki, azért mert egyszer voltam ott textiles napon és ki lehetett menni a szaunából az udvarra a hóba hemperegni, ez nagyon tetszett mert finneknél is így van. :)  

 

Nagyon örülök, hogy nálunk is próbál terjedni a szauna kultúra, de látom, hogy a fejekben még van tenni való. Egy sztori: múltkor a szaunába bejött egy fürdőgatyás és elkezdte mesélni, hogy volt felöntésen egy wellness szállodában, de neki nem jött be a meztelenség meg hát milyen az már. Mondtam neki, hogy nem egészséges a fürdőnadrág és a klóros kipárolgásokat nem jó beszívni, de annak aki abban izzad szintén nem egészséges. Erre azt mondta, hogy ezt megrendelésre írták le szakemberek mert fizettek nekik, és ő ezt nem hiszi el. Mert megrendelésre pénzért írnak ilyeneket. Erre nem tudtam mit mondani, konteó.

Előzmény: asdqweasdqweasd (2853)