octopusnet Creative Commons License 2016.01.30 0 0 30

Ha valaki már nagyon elveszett a különböző hajbeültetés klinikák ajánlatai meg magyarázatai között, akkor érdemes megnézni a 'Hajbeültetés Portál' oldalát. Én teljesen elhűltem, hogy milyen bonyolult és összehasonlíthatatlan árazási módszereket alkalmaznak a hajbeültetéssel foglalkozó cégek. Ha valaki komolyan hajbeültetésre adja a fejét, érdemes ezeket mind elolvasnia. Tele van olyan dolgokkal, hogy milyen árazási trükköket és elnevezésbeli hókuszpókuszokat alkalmaznak. Csak ámulok...

Amelyikről azt hittem, hogy az a legolcsóbb arról kiderült, hogy majdnem a legdrágább, és még sorolhatnám. Ilyen tű, olyan tű; ilyen FUE olyan FUE; ilyen extra kezelés, olyan extra kezelés; megszámolják a hajszálakat, nem számolják meg, kész őrület, mondhatni totál káosz...

 

Komolyan mondom ez egy külön tudományág. Szóval mielőtt bárki hajbeültetésre adja a fejét nagyon nézzen körül.

Én tavaszra terveztem a hajbeültetést, de tartok tőle, hogy kicsit jobban bele kell mélyednem ebbe a témába, és tuti több klinikától is kérek majd ajánlatot.

 

Valakinek esetleg tapasztalata, hogy melyik klinikát érdemes választani?

(Aki volt már hajbeültetésen)