Olika71 Creative Commons License 2016.01.30 0 0 3288

Hello,

 

Ne várj semmi választ.....sajnos....

Én is régóta olvasom a fórumot, de nem nagyon láttam használható segítséget, tippet, ötletet.

A kérdésekből van gazdagon, de ez a magyar valóság....mindenki félti, védi a tapasztalatait.

Tulajdonképpen valamilyen szinten megértem....csak akkor ez a fórum értelmetlen...

Én is beszéltem a Sweet Dream gépekről a gyártóval. Valóban nekem is előadta, hogy ezek a gépek a legjobbak és, hogy 3 hónap alatt vissza hozza az árát. A komplett gépsort ajánlotta, és a 10 es turbós gépet. Elmondása szerint a turbós gép egyedűlálló mert nem kell pakolgatni arudakat, ott sűl meg ahová be rakta az ember és mindegyik kalács egyszerre és egyformán sűl.

Közben beszéltem egy ismerősömmel aki ilyen gépet használ és nem támasztotta alá ezt. Turbó légkeverés ide vagy oda, lévén hogy ki-be nyitogatja az ember a légkeverésnek semmi értelme. Én amikor kimentem Fótra beszélni a tulajjal, egy fűtettlen irodában beszéltünk ahol nem volt világítás. Nekem nem úgy tűnt, hogy egy jól prosperáló céggel tárgyalok. Számomra fontos lett volna hogy bemutassa működés közben a gépeket, de erre nem volt lehetőség.

Nekem ez volt a tapasztalatom...

Előzmény: Zsozihu (3287)