nyakfogom Creative Commons License 2016.01.28 0 0 6944

A tömeg ereje az összefogásban van.A nulláról elindulva első számú teendője az itt lájkoló 100 körüli károsultnak az,hogy minél több károsultat elérjünk a tömegerő létrehozása céljából(kapcsolatteremtés telefonon,interneten).Csak ez a 100 fő lehet a "kelesztője" a károsultak felébresztéséhez ebben az országban.Ha ez a mag nem aktivizálja magát a kapcsolatok felvételét illetően,akkor akár 100 évig is ellájkolgathatunk ezen az oldalon,marad a bús magyar élet.A kapcsolat felvételéhez a személyes kapcsolatokon kívül egyenlőre csak 2 módszert(adatsort) említek meg: 1.A fenti táblázat a bíróságokat megjárt 1810 baumag károsult (un.polgárjogi igényesek) adatait tartalmazza 6 sávra bontva,és összesítve.Ez természetesen nem azonos a felszámoló Wortmannhoz bejelentkezettek adataival(az un.hitelezői igényesekkel,azonban ezt is jó lenne megszerezni).A kapcsolattartást segítheti az,hogy megvan a fenti 1810 ember név szerinti adatsora is,a személyenkénti összegekkel együtt(korábban ez utóbbit Koppnak e-mailban már megküldtem).Gondolom Ők a legmotiváltabbak,a leginkább aktivizálhatók,ha egyszer már a bíróságig is eljutottak.Akit érdekel ezt a névszerinti listát elküldöm e-mailban azért,hogy kapcsolatba kerülhessünk(T:92 320 427).Csak név,és összeg látható az 1810-es listán.Az 1810 emberből én 26 telefonszámát ismerem,velük már megbeszéltem az időszerű teendőket(pl.petíció,stb) . 2.Korábban kaptam egy e-mailt az egyesülettől.Mivel nem titkosították a körlevelüket,így hozzám került az 1100 egyesületi tagból 207 károsult e-mail címe is.Kaptam az alkalmon,és azonnal értesítettem e-mailban a 207 embert a petícióról.Koppnak már korábban elküldtem a 207 e-mil címet.