suhanórozsda Creative Commons License 2016.01.28 0 1 62368

Szevasz PICURINO !

 

Ha az autóval szemben állsz, bal oldalon, közvetlenül a szélvédő alatt le kell bontani a borítást.

Ki kell szerelni a fűtő motort és mögötte található a zsalu amivel a belső illetve a külső levegőbeáramlását lehet állítani.

Ennek a , nevezzük doboznak a jobb oldalán van a zsalut működtető motor. Azért megy tönkre, mert egy bimetál állítja meg, amikor valamelyik végállásba kerül. Mire kikapcsol  a tengely és a hozzákapcsolódó fogaskerék állandó feszülésnek

van kitéve és kikopik, majd átugrik és nem működik tovább. A két alkatrész ledarálja egymást. Ezt a motort kis kézügyességgel ki lehet szerelni és így a zsalu is felszabadul.  Amikor én érdeklődtem az árral kapcsolatban, szervizben

60000 Ft volt az ára, neten nem találtam. Kicsit átalakítva, most kívülről állítom egy pálca segítségéve, amit a zsalura rögzítettem és előre illetve hátra mozgatásával szabályozom a külső illetve belső levegő áramlását.

Nekem nem hiányzik az elektromos irányítás, nyáron belső ----- télen külső levegő álláson van.

A párásodásról annyit, hogy állandóan 1-2-es állásban megy a fűtőmotor és nekem nem párásodik az autó.

Szerintem sok esetben a zsalu nem megfelelő zárása az oka a párásodásnak, mert a motor már döglődik és nem zár rendesen

kicsit nyitva marad a belsőlevegő oldal.

 

Ha szétszeded érdemes a fűtőmotor tengelyét meg kenni, én olajat csöpögtettem rá. Érdemes levegővel is áttisztítani.

Előzmény: PICURINO (62367)