nagykaroly1980 Creative Commons License 2016.01.28 0 0 1917

Huhh! Ez most nagyon ott van nagyon átjött amit írtál! Teljesen tudtam most azonosulni ezzel. Teljes mértékben feltettem mindenemet egy - egy meccsre és most nem csak a pénzről beszélek! Pont tegnap gondolkodtam el azon, hogy egy régi ismerős aki eszembe jutott, hogy megloptam nem kis összeggel vagyis 80 ezer ft nekik sok. Levettem online sportfogadás közben a bankkártyájáról mert annyira megbíztak bennem! Persze utána visszaadtam, de a bizalmat elveszítettem. Minden önbecsülésemet elveszítettem! Amit lehetett tönkretettem és utólag keseregtem. Most mi a jobb, hogy nem játszom? Az hogy nyugodtabb vagyok, kiegyensúlyozottabb. Hogy nem kell hazudnom, titkolóznom, megbíznak bennem( nem mondják, de azért van bennük bizalmatlanság én tudom :) ). Tudok a munkámra figyelni ami fontos. Nem csúszok a lejtőn lefelé aminek ki tudja hol a vége..... Talán az öngyilkosság, de ezt nem akarom megtapasztalni! Most is marad egy kis pénzünk a fizuból nem sok mert törleszteni kell, de azért marad és nincs hiány semmiben. Nem kell azt tapasztalnom, hogy 2 gyerekkel hogy kaparom össze hónap végén a pénzt 1 kiló kenyérre.... Pedig viszonylag jól keresünk. Sorolhatnék még sok mindent, de most vár a munka :). Hajrá élet! NK

Előzmény: prikézsia (1916)