Törölt nick Creative Commons License 2016.01.27 0 0 6227

Én már nem hiszek a mesékben -), különösen, ha a Mester írja.

Szerintem soha, semmi esély nem volt arra hogy ha ki is értesítik mondjuk fél évvel a vége előtt, hogy vége, akkor a maradék uszkve 12 részben előveszi az addig rejtegetett rakétáit (muhahahaha, MIKET????), begyújtja őket, és olyan parádés tűzijátékot rendez, hogy csak kapkodjuk a fejünket a sok eseménytől, izgalomtól, sőt, nem csak hogy izgalmas, mozgalmas részeket írt volna, hanem az egész tartott is volna valahová.

Szerintem, nincs az az Isten, hogy ő, aki addig szezononként nem tudta eldönteni, hogy valakik jöjjenek össze vagy ne, döntsenek-e valami mellett/ellen vagy ne, pár rész alatt, adott határidőig kitalálta volna az ÖSSZES karakterének és a sorsok zárását, vagy ha lezárást nem is kaptunk, de hogy azért  megmutatódjon, merre fog tartani a karakter (pl. hogy Judit elhagyja-e Tibort, Katinka és Zoltán elszánja-e magát majd vélhetőleg a házasságra, gyerekre*)

Nem, ahogy tanult kollégák írják, tuti, hogy először az jutott volna eszébe, hogy ír bele néhány cliffhangert, aminek a megoldását követelni fogják a nézők, tehát mondjuk Karcsit lelöveti Tibor helyett :-DDD, aztán mikor kiderül, hogy ez csak annyiban érdekelte a nézőket, hogy többen örömtüzeket gyújtanak, akkor valóban rendel egy kisbuszt, és a szereplők egyenként felszállnak rá, a saját irl nevüket használva....

De a viccet félretéve: egyszerűen el nem tudom képzelni, mi lett volna az a bizonyos LEZÁRÁS?

Alighanem csak az, hogy nem elvágva marad félbe az utolsó rész, hanem Éva végre egyszer becsukja a száját, és így tart ki a kép, és kiírják a fejére, hogy vége...

 

*de minek is tették volna, ráértek volna hetven éves korukban dönteni, ahogy Judit is szülhetett volna Tibornak még hat gyereket, és még mindig ott tartott volna, hogy ha nincs gyerek, már rég elhagyta volna, mert már utálja

Előzmény: bendeguz90 (6224)