Tomboy407 Creative Commons License 2016.01.25 0 0 20381

Üdvözlet 407-es rajongók!

 

2013 decembere óta vagyok tulajdonosa egy 2.0 HDI, 136 LE-s, 2004-es évjáratú Peugeotnak. A választásomat egy 2006-tól tulajdonomban lévő PUG 207 1,4 HDI is segítette. Idáig mind a két autóval meg vagyok elégedve. a 407-es vásárlását megelőzően sokat olvasgattam a fórumon, és azóta is rendszeresen látogatom. Idáig a beszélgetéseitekből rengeteg segítséget kaptam, azonban van egy 3. éve fennálló problémám, ami több mint bosszantó.

Én is a kormányszervó olaj habosodásával küzdök. A fórumon korábban olvastam az olajcserét, amit már három alkalommal meg is tettem (TOTAL FLUID DA). Olvastam a XADO adalékot is, amit ki is próbáltam, de mint kiderült ez sem oldotta meg a problémám.

Most azonban olvastam gregcomrade hozzászólását a levegő beszívás miatti olajhabosodással kapcsolatban.

 

Kérlek benneteket, hogy ha van valakinek még ötlete a habosodás megoldására, vagy segítséget tudna nyújtani, hogy a szervó rendszerben mely kötéseket kell kicserélni az legyen szíves írja le.

 

Segítő közreműködésetek előre is köszönöm, és mindenkinek jó utat, és sok sikert az autójához.