Törölt nick Creative Commons License 2016.01.23 0 0 5205

Nagyon-nagyon örülök, hogy jelentkeztél! Feltétlenül ird meg, mit intéztetek a neurológusnál! A fiamnak csak a műtét előtt kellett Medrolt szednie, aztán fokozatosan lejött róla. Aztán egyszer csak azt mondta az onkológus orvos, hogy hát próbáljon meg Medrolt szedni. Nem tudom mire, minek, mennyit stb., Mondtam, hogy ez nem annyira vicces, mert ez nem úgy van, hogy bekapok egyet-kettőt. Végülis nem szedte, mert minek. Glicerint meg nem is kapott. Most azt mondták, hogy még oedema van a sugártól, de majd elmúlik. csak az antiepileptikumot szedi, a nevét nem tudom, mert azt nem is nagyon lehetett megkapni, meg kellett rendelni, de eddig nem volt vele gond. Abban igazad van, hogy azért kell a sok gyógyszer, mert a mellékhatásokra is gyógyszert adnak. Remélem, hogy egyre jobban fogod magad érezni, viszont az antiepileptikumot nem hiszem, hogy abbahagyhatnád, mert végülis az agyban van a gubanc, és a neurológusok tartanak az epilepsziás rohamról, ezt a gyerekemnek is megmondták. Végülis örülök, hogy jelentkeztél,  irtál jót is, meg kevésbé jót is, de úgy érzem  mégis inkább jobban érzed magad. Várom a neurológusról szóló beszámolódat is, addig is jobbulást, és puszillak!

Előzmény: Éva anya (5204)