suhanórozsda Creative Commons License 2016.01.23 0 0 62312

Tibibá666 !

Szevasz Tibibá!  A korábbi megjegyzésekkel kapcsolatban van észrevételem.

Említettem, hogy van két "tartalék" porlasztóm és ebből az egyik biztosan jó az én motoromba.

Az EJBR02101Z a szerencsés kiválasztott, de résolaj gond van vele (megnézték) és azt javasolták, 

hogy elég csak a kapcsolószelepet cserélni. Körülnéztem a neten és a ROMÁN oldalak hirdetéseit 

is böngésztem. Találtam is érdekes dolgokat, pl. a cikkszámok tekintetében.

  1;  28440421     DACIA...RENAULT

  2;  28239294     FORD MONDEO

  3;  9308-621 C   SUZUKI JIMNY  1.5 DDIS (Renault motor)

 Egy korábbi írásodat megtaláltam  55167 HSZ.  amiben azt írod, hogy mindegyik szelep csereszavatos a másikkal, csak a cikkszámuk más. Tehát jól értem azt, hogy vehetnék egy Fordba valót és berakhatom az én porlasztómba és rendesen fog működni ?

 Visszatérve a romániai hirdetésekre, a "28239294" számú FORD  szelepeket lényegesen olcsóbban hirdetik. Olvastam olyan hirdetést, amelyikben az eladó azt állítja, hogy beszerelhető, cserélhető egyik a másikkal.

Ha igaz az, hogy belerakhatom az én porlasztómba különösebb probléma nélkül, akkor azok közül

kellene  megrendelni. Már keresem a romániai kapcsolatokkal rendelkező haverokat, de

azért szeretném olvasni a te véleményedet is.

   Sokkal olcsóbban lehetne feljavítani egy porlasztót, nem kellene 24000-26000 Ft fizetni egy kapcsolószelepért.

 

Üdvözlettel: suhanórozsda