Törölt nick Creative Commons License 2016.01.22 -1 0 1230

A harmadik, számomra legizgalmasabb történet:

 

A mai napig sem értem, hogy volt ekkora mázlim, hogy összejött. Még a saját bátorságomat sem tudom megfejteni, mi vitt rá, hogy kihasználjam ezt az alkalmat. Egy bál utáni afterparty-n voltunk egy háromszintes villában a Németvölgyi úton. Sok volt a fiatal, igazából nem is tudom, kik voltak, én csak a házigazdát ismertem, aki korombeli. Én akkor 35 éves voltam. Mivel bálból jöttünk, minden pasi öltöny-nyakkendőben, a nők csinos ruhában és persze harisnyában, november lévén. Rengeteg jó csaj volt, bámultam a jobbnál jobb harisnyás lábakat. Arra gyúrtam, hátha lesz köztük egy, aki kellően részeg lesz ahhoz, hogy felajánljam neki, hogy hazaviszem, aztán a kocsiban kiélem magam a lábain. Viszont egy ennél sokkal jobb és izgalmasabb dolog történt. Szinte mindenki ivott, talán csak én nem, mivel mindenhova kocsival megyek. Volt egy pár, olyan 18-20 év közöttiek lehettek. Egész este elvoltak egymással. Magasak, vékonyak voltak, mindketten fekete ruhában. A lányon fekete combfix volt (akkor még nem tudtam, hogy combfix) és zárt elejű, de oldalt és hátul a saroknál nyitott tűsarkú. Ebben jóval magasabb volt, mint én, aki 176 cm vagyok. A fiú még így is majdnem egy fejjel magasabb volt nála. Sokszor rajta felejtettem a szemem a lány hosszú vékony lábain. Nem feltétlenül az én ízlésem szerint valók voltak, mert nem volt túl izmos, és nagy lábai is voltak, olyan 40-esek lehettek. Egyszer csak eltűntek, azt hittem hazamentek. Nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget a dolognak, volt még látnivaló bőven. Ahogy mászkáltam a lakásban, megláttam egy ajtót a legfelső szinten, ami furcsán volt résnyire nyitva úgy, hogy közben a zárban a kulcs belülről rá volt fordítva, tehát a kiálló zárnyelv miatt nem tudott becsukódni. Óvatosan kinyitottam az ajtót annyira, hogy be tudjak menni. A folyosó elég sötét volt, nem sok fény szűrődhetett be, amikor bementem. Egy olyan szobába jutottam, amiben belül volt még egy boltív az ajtóra merőlegesen balra. A boltív mögött egy rusztikusan berendezett dolgozószoba volt egy nagy íróasztallal, kanapéval, fotelekkel. Egy állólámpa volt az ellenkező sarokban, gyenge hangulatfényt biztosítva. Vastag szőnyeg vagy szőnyegpadló volt, ami elnyelte a lépéseim zaját. Beléptem és nem akartam hinni a szememnek: nekem oldalt, a kanapén térdelt a csaj, a háttámlára támaszkodva, a srác pedig hátulról tolta. A csaj lába lelógott a kanapéról, a srác pedig a kanapén állt mögötte terpeszben. A srác levette a cipőjét, de a csajon – sajnos – rajta volt. A srácnak a gatyája volt letolva, a csajnak csak felhajtotta a ruháját és félrehúzta a bugyiját. Gyorsan visszalopództam az ajtóhoz és bezártam rendesen, nehogy valaki bejöjjön. A csaj nagyon remegett és vonaglott, láttam, hogy egy párnába fúrja a fejét. A srác is zihált rendesen. Mikor mögéjük értem, megértettem, miért vonaglik ennyire a csaj: análisan csinálták! Óvatosan leguggoltam, és megsimogattam a csaj bokáját. Nem reagált. Akkor még nem volt ilyen tapasztalatom, de úgy gondoltam, ha kellően élvezi a szexet, akkor az egyéb dolgokat nem is veszi észre. A két lábát óvatosan összébb toltam, miután elővettem a farkamat. Ennek egy kicsit ellenállt, mert a lábaival mozgatta magát. Úgy gondoltam, megpróbálom levenni a cipőjét. A cipője sarkánál volt egy kis csatos pánt, ami a talp közepénél volt rögzítve. Próbáltam lehúzni, de nem tudtam, ezért megpróbáltam úgy, hogy közben a lábujjainál elkezdtem nyomni a cipőt sarka felé. Az így kilazult pántot már le tudtam nyomni és így kiszabadítottam a sarkát. Finoman elemeltem a cipőt a talpától. Hirtelen jött ötlettől vezérelve, egy mozdulattal levettem a másik cipőjét is. Egy pillanatra beparáztam, mert a srác leállt. A csaj viszont vonaglott tovább és egyik kezével hátranyúlt, megfogta a srác fenekét és húzta vissza magába. A srác újra benyomta neki tövig. A csaj szinte üvöltött a párnába. Megpróbált a lábujjaival megtámaszkodni a kanapé fa keretén, a párnázat alatt, de mivel a srác annyira tolta, nem sikerült neki, szerencsémre. Nagyon jó minőségű combfix volt rajta. Óvatosan simogattam a bokáját, a lábujjait, majd próbáltam legalább az egyik talpára ráfektetni a farkamat, ami ekkor már majd szétrobbant. Ekkor a srác elkezdett gyorsítani, és a csaj széjjelebb terpesztette a térdeit, így a két lábfeje majdnem összeért. Ekkor megfogtam mindkét lábfejét, közé raktam a farkam, és erővel összenyomtam őket. Iszonyúan elkezdtem dugni a talpait, minél hamarabb el akartam menni, nehogy észrevegyenek. Úgy éreztem, nincs sok időm, mielőtt a srác elmegy. Igyekeztem hangtalanul lihegni. Ezt most már végigcsinálom, akármi is lesz! Ha lebukom, legfeljebb megpróbálom kimagyarázni, hogy én nem akarom senki nőjét megdugni, meg elszeretni, csak a harisnyás lábakat imádom. Nem tudom, hány húzásból, de örökkévalóságnak tűnő idő alatt elmentem. Rálőttem a szőnyegre, a kanapé alá. Még mindig a csaj lába között volt a farkam. Meg sem fordult a fejemben, hogy megpróbáljam visszahúzni a cipőjét. Óvatosan kimentem. A srác nagyon jól bírta, egyre gyorsabban csinálták, a csaj már extázisban volt. Az ajtót ugyanúgy hagytam, ahogy találtam. Szerencsére a zár nem nyikorgott. Amilyen gyorsan csak tudtam, leléptem a buliról. Folyamatosan azt hajtogattam magamban hazafelé menet, hogy ezt el se hiszem, ilyen csak a mesében van, vagy még ott sincs. Mire hazaértem, már azon fantáziáltam, miért nem maradtam, hátha az eredeti tervem, a lerészegedett csaj hazaviteléről is összejön. Aztán másnap végiggondoltam, mit is csináltam, és tényleg nem ismertem magamra.