Zanetky Creative Commons License 2016.01.14 0 0 360085

Szia.

Én nagyon szeretek barkácsolni. Az állófűtésemet is magam tettem rendbe mert nem működött és mint kiderült elektronika hibás volt, viszont ha már kiszedtem akkor fel is újítottam.

A légkopresszoromat is megcsináltam magamnak. Imádok javítgatni, ha van mit. Szerencsére ennél a típusnál nem mindig kell. Igazából kütyü mániás vagyok. Az elektronikához nem nagyon értek a de az autóvillamosság az elég jól megy, ha meg megakadok akkor van segítség mert olyan cégnél dolgozok ahol profik vannak körülöttem. Igazából csak kényelmi szempontból lenne jó ha tudnám távirányítani az állót. Akik ezzel foglalkoznak az eddigi ismeretségi kőrömben azt mondták, hogy ennél a típusnál bonyolult megoldani a távvezérlést, de a józan paraszti eszem szerint nem lehet egy ördöngősség. Azzal kapcsolatba nem találtam semmit, hogy milyen ideig és milyen jelet ad ki a telestart, és hogy azt hova kell bekötni. Már azon is gondolkodtam, hogy megnézem a direkt kapcsoló mit kapcsol a váltó melett és, hogy azon keresztül megvezérelni a telestarttal. A következő lépés mag az lenne, hogy valamilyen módon telefonról megvezérelni a telestartot. Én nem ragaszkodom ehez a típushoz, ha van jobb ötlet ami működik.

Szép napot.

Előzmény: Sprinter CDI (359963)