gg69gg Creative Commons License 2016.01.07 0 0 48199

Üdv Mindenkinek!

Bonyolódik renikém ügye.....mint már írtam Bosch szervíz kiolvasta a hibakódot, hogy 3. henger befecskendező fúvóka rossz, elvittem másik szakihoz, renaultos,(mert hazafelé szépen járt a motor, hiba nélkül) aki megbontotta a fedeleket, és látta , hogy 2 vezeték kicsiszolódott a rázkódástól, szikrázott ahogy összeértek, jó hogy nem gyulladt be a gázolaj, mert sajna szivárog az injektoroknál.....az egyik vezeték a gázolajszivattyúé volt...a laptopja mutatta , h az üzemanyagnyomás ingadozik, ez volt gyanús...vezetékeket megcsinálta, láss csodát hiba jelzés megszűnt!....de megbeszéltük, hogy a résolaj csöveket ki kell cserélni a szivárgás miatt, sajna a siemenseset egyben lehet...baráti áron 25ezerért szereznek nekem, mert csak gyári van....a kálvária ma sajna folytatódott, mert első indítás után újból traktor hang, szerviz visszajelző világít, plusz kiírta chek injektor, kb. 4 km-t mentem vele,mert kellett. utána leállítottam, ujraindítottam, és szervíz lámpa nem világít, injektort se jelzi vissza!!!! szépen jár a renike újra......kimentem a városból negyedikben picit 100-110 meghajtottam...hazamentem....leállítottam, indítom semmi hiba....2 órával később ujraindítottam semmi hiba!...szombaton tud fogadni a renaultos...kiváncsak leszünk milyen hibát tárolt el a gép.....valaki találkozott már ilyennel? Ötletek? köszönöm szépen!!!