Bubuca Creative Commons License 2016.01.03 0 0 13174

Köszönöm Portug és nagyon örülök,h kicsit javul a dolog és hogy megvan az irányvonal!!!csak így menjen tovabb és lehet h kicsit tovább tart- de jó lesz:)

Nálam most a sarokfájdalom alábbhagyott kicsit a mozgás lecsökkentése miatt is és jött helyette hátsócomb/csípővonal húzodás meg farokcsontkörnyéki elég kellemetlen fájdalom.

Aztán 4 nap kényszerpihenő után egy apró nyújtás még ráerősített a deréknél..ugyhogy most advilkúra van meg kényszerpihenő tovább:(

Nálam is ezeket a gyakorlatokat ajánlotta amiket írtál+ kutyapisilős. Csak az volt mindig a gond, h ha több mint mondjuk 8 mpig tartom akkor egyre erősebb sarokfájdalmat generált..és hogy ahogy cseréltem a lábakat..úgy toltam a fájdalmat jobbról balra - ezért olyan szuper a körkörös hátra kibotosulás az instabilitással párosítva;(

Bene nekem azt javasolta, hogy egy nyújtást akár 30 mpig is tartsak ki és arra is figyeljek, hogy a csipő még egy kicsit inkább térd előtt legyen..semmiképp ne hátradölve.

A lényeg, hogy van pici javulás Nálad - ez nagy eselyel azt jelenti jó úton vagy:)

Előzmény: portug (13170)