Tukuljac Creative Commons License 2015.12.26 0 2 359206

Zoli! 

 

Te csak ne törölj egyetlen ilyen hozzászólást sem, mert egyrészt kívülállóként (mármint a vitán kívül állóként) nagyon szórakoztató, másrészt fórumtagként nagyon tanulságos :)

 

Az illető Úrnak meg csak annyi, hogy itt MINDENFÉLE Mercedes-ről folyik a csevegés, és a saját helyzetünk úgy hozza, hogy azok bizony többségében nem 100.000,- Km alattiak. Az enyém éppen 350.000,- km felett van :)

 

Egyébként jól fizetett :)

és megbecsült :)

állásom van.

 

Megkockáztathattam volna esetleg egy új Cliot is, de amikor még egyetemista voltam valamikor a 90-es évek közepén-végén, akkor az egyik tanáromnak volt egy csodaszép W202-es Mercije. Azt gondoltam, hogy ha egyszer megnövök nekem is lesz egy ilyen. Ma már van is egy vagy másfél éve éppen 96-os évjárat, amikor az egyetemet kezdtem :) Sajnos a W202-t 2000-ig gyártották, így nehéz belőle ma már újat kapni, sőt 100.000,- Km alattit sem találni belőle :(

 

Viszont az enyém igazolhatóan szép állapotú, sokan megfordulnak utána még ma is és nem hiszik el sem a korát sem a futott km-t. Próbálok is rá vigyázni!

 

Szóval többségünknél szerintem ez a lényeg:a SZERELEM, az meg vak mint tudjuk :)

 

Előzmény: Smafu.w126 (359179)