Törölt nick Creative Commons License 2015.12.22 0 0 105699

HAli.

 

Én is így indultam.

Kerestem értelmes áron garázsajtót, de elég egyedi a helyzet nálunk. Nincs értelmes áron, mert gyak 200 alatt ne is reméljek, ráadásul legtöbb megoldásnál úgy nézett ki, hogy alap 170 beépítéssel, de előtte tágítsam ki a lyukat, mert kicsit több, mint 2 méteres kapu nincs csak egyedire, de a szélén ezek vesznek el még helyet és emiatt is akartam csináltatni másikat. Már ott jártunk hogy alap 170 + kőművesmunka, ami további 50-100.


Na itt jött a na neeeee, akkor inkább megpróbálkozom vele, régebben úgyis csináltam több dolgot apámmal, hát ha összejön és elég maximalista vagyok (örökletes) és addig nem hagyom abba míg jó nem lesz :D

 

Most úgy állok, hogy a 4 szárny megvan, rá kell tennem a zsanérokat, ehhez még kis marás lehet kelleni fog a jó minőségű lécek miatt, mert van amelyik csavarodott sajnos (kintről ez nem lesz feltűnő, remélem a picit görbéb lécnél se lesz látható, elvileg nem :D). Itt azt találtam ki, hogy van egy fémkeretem, erre lefektetem ami van és egy magasságban megmarom a zsanérok helyeit minimálisan, így szintben lesznek. A betonon garázsban nem lehet, mert nem egyenes :D

Ez jön karácsony után, utána kis teszt, ami ha jónak néz ki, akkor fest, s mehet élesbe a történet.

Egyszer meg ha úgy adódik rakok rá motort is, mert direkt úgy terveztem, hogy eme csodás lehetőség ne legyen elbukva.

 

Igaz vennem kellett pár eszközt és szerszámot, de azt mindenképp terveztem már, így kicsit előrébb hoztam a meglepiket :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (105645)