Carspray Creative Commons License 2015.12.20 0 0 14504

Olvastam régebbi hozzászólások közt, bevallom őszintén kicsit meg is mosolyogtam. :) Bár egyáltalán nem vagyok régóta a szakmában, részletekbe ne menjünk bele de hogy tükröt fúj valaki meg szemét menteset egy párás dohos fás kamrában sprió pisztollyal meg neo lakkal......... az számomra elképzelhetetlen. 

DE! hozzáteszem rengeteg szakmában sportban van olyan ember aki "arra született" a kezében, vérében van, ráérez elsőre a dolgokra, látja tudja szinte abból már ha nézi.. Nem zárom ki hogy ő is ilyen ember a fényezésben. De bevallom őszintén megnézném a saját szememmel a melóját...... úgy ahogy meg lett fújva....... még becsomagolva a száradás után. Mert nálunk is volt olyan hogy akkora szemetek kerültek a garázsban a nagy tetőbe mintha szotyizott volna a fújóember közben..... meg haladni kellett és a legnagyobb melegekben észterrel, gyors lakkal, nyár közepén délben oda borítottuk a lakkot..... átszáradás után meg ráugrasztottunk egy kis 1500-s gépet szárazon kemény talppal kezdésnek aztán a végén persze olyan volt az mint a tükör, halál sík, csillogó, szemétmentes, fényes.............. 

Előzmény: Steven 68 (14502)