Carspray Creative Commons License 2015.12.17 0 0 14495

Sziasztok fényezők! 

Ki milyen lakkot használ? Milyen edzővel hìgítóval stb...

Már azt hiszem emlitettem itt ezt a lakk témát de valahogy hol összejön hol nem...már kezdem unni kicsit...ma fújtam egy autot telibe,vegülis elfogadható lett de a legutóbb ugyanezt a lakkot használtam meg ugyanilyen hìgìtással ua az a pisztoly és tök más lett...

4cr 4270 es lakk..nyilván nem másban kell keresni a hibát de elég zavaró h a helyi festékboltban mikor milyen edzőt meg hìgítót adnak....kérek egy lakkot aztán mondja hogy "van gyors ddzőm 4cr es, van normál imron meg van lassú novol edzőm,melyik kell?" Hát mondom a sajátja....de ugye az gyors edző a festés meg teljes volt...de ránéztem a dobozra még csak nem is az a kódszámú edző volt ami a lakknak a dobozára volt ìrva...hát így szerintem érthető hogy nem sikerül beállni egy fix minőségre... mostantól szerintem át kell hogy álljak hogy csak szettben vegyem a lakkot saját edzőjével meg hígítójával aztán kitapasztalni mert így kiméregetve mikor mi van mi nincs......nincs még akkora tapasztalatom hogy ismeretlen anyagokkal elsőre jól sikerüljön a festés....játszogatni meg drága ez a szakma...

Na a panaszkodás után a lényeg: ti milyen lakkokat használtok amik be váltak(esetleg mik azok amik nem váltak be)? Hány %ban hígítjátok? 

 

+olvasgatom regebbrol visszafelé haladva a fórumot,látom mafia05 te elég régóta aktiv vagy és bács megyei,szabad megkérdeznem hova valósi vagy pontosan? Én is bács megyei vagyok....(ha nem szeretnéd publikba kiirni akkor dumálhatnánk privátba) 

Köszönöm előre is...