Törölt nick Creative Commons License 2015.12.14 0 2 11249

Szép estét Mindenkinek! ^^

Sajnálom,hogy az elmúlt 3-4 napban nem jelentkeztem,de elég sűrű volt a hétvégém!:) Illetve,sűrű?! Mi a francokat beszélek! xd Csodálatos volt a hétvégém!*w* Péntek délután felmentem Pestre kocsival,életemben először Bence nélkül,ami kissé lehangolt,de sajnos mivel úgy szerettem volna neki karácsonyi,illetve évfordulós ajándékot venni,hogy nem derül ki a turpisságom,kénytelen voltam! Már több mint egy hónapja elromlott a karórája,és úgy néz ki nem is lehet megcsináltatni,ezért az én "Jézuskám" azt hoz neki az idén karácsony alkalmából! Az évfordulónkra egyelőre nem találtam még ki semmi különösebbet,gondolkodtam már hogy közös képes pólót csináltatok,vagy bögrét,de még fontolóra veszem!:)

A hétvégém pedig természetesen azért volt csodálatos,mert az egészet életem szerelmével tölthettem!:$ Sajnos a szüleim elég szar munkahelyen dolgoznak,már régóta tervezték hogy az ünnepek alatt elmennek valahova ketten welnessezni. Azonban egészen január elejéig ez az a hétvége volt az egyetlen,ami mindkettejüknek egyszerre volt szabad,szóval érthető volt hogy amint alkalmuk lesz rá,ki is használják.Szombat reggel indultak,és ma reggel jöttek haza! Két és fél napnyi szabadság és romantika!^_^ Természetesen kihasználtam az alkalmat,és az egészet Bencével töltöttem,úgy ahogy azt kell! Az első nap körülbelül ötször szeretkeztünk,szóval meg sem merem számolni hogy a maradék napokban összesen hányszor tettük meg!:D Mivel már régen feküdtünk le egymással ( sosem voltunk kettesben! :/ ),nagyon ki voltunk éhezve egymásra,de hihetetlen módon! Amikor belépett hozzánk,nem az volt az első hogy "Óóó Szerelmem,de jó hogy újra láthatlak",hanem ez a tipikus "Eszemfaszomkivan menjünk szexelni".És mind a ketten így éreztük,nagyon durván! Mostanában hozzászoktunk hogy akár hetente többször is szeretkeztünk,de most hogy egy hétig nem történt semmi,mind a ketten görcsben voltunk! xd Szóval amint belépett,nem haboztam és egyből a karjaimba vettem és hoztam be szépen a szobámba!:P ( ez úgy hangzott,mint ha valami tárgy lenne,amit csak ide-oda rakosgatok!xd ) Szépen lassan elkezdtük egymást levetkőztetni és kényeztetni,és hát őszintén mondhatom,csodálatos volt!:) És ami igazán meglepett,hogy most már nem váltogatjuk a szerepeket,hogy "Te vagy passzív,én aktív",hanem mind a ketten kölcsönösen kielégítjük a másikat,ami élvezetesebbé teszi az egész együttlétet!:) Ráadásul,most hogy mind a ketten elkezdtünk edzőterembe járni,egyre jobb testünk van ( legalább is neki,egyszerűen behugyozol ha ránézel ),és szex közben folyamatosan össze-vissza csókolom meg nyalogatom a testét!:p Szóóóóval,imádok vele hancúrozni! Meg persze lelkileg romantikázni! Amikor kimegyek egy alsó nadrágban kávét főzni,majd mögém jön és átkarol,és csak annyit mond "Siess már,mert már nem bírom nélküled." Már előttem van az a kép,amikor együtt fogunk lakni,csak egymáséi lehetünk,csak mi ketten együtt! El sem tudom mondani mennyire boldog vagyok hogy Őt! kaptam Istentől!:) Minden elvárásomat felülszárnyalja! Okos,kedves,vicces,bármikor számíthatok Rá,SZERET!,megbecsül,romantikus - és ez mellé társul egy 10/100-as kinézet is! Imádom csókolni az ajkait,a nyakát,a mellkasát ( a cickóit .__. ),a fenekét,mindenét! Néha még magam is meglepődök,hogy mennyire szeretem! Ha már egy napnál tovább nem láthatom,felemészt a hiányérzet,amibe bele tudnék őrülni! 

Remélem Ti is megtaláljátok az igazit,úgy ahogy Én is megtalálhattam! További jó olvasgatást!:)

Dávid