gazso59 Creative Commons License 2015.12.08 0 0 11782

Sziasztok!A segítségeteket szeretném kérni egy állófűtés ügyében. Van egy tisztán elektromos meghajtású kis tehergépkocsim amiben egy 1997es Webasto BW50 típusú állófűtés van. Eddig kifogástalanul működött.A vezérlése csak egy kapcsoló semmi termosztát vagy ilyesmi ill van egy csatlakozó de azt nem tudom mi lenne.. Mivel úgy van az autó aljára gyárilag felszerelve,hogy fekvő helyzetben van a kályha minap benzinszagot éreztem és ráálltam a csápos emelőmre és megnéztem,hogy honnan szivároghat az üzemanyag. A középső résznél az égéstérből szivárgott. Féltem,hogy egy szikrától begyulladhat így levettem és szétszedtem szakszerűen. Nagyon keveset mehetett ez a fűtés mert kora ellenére nagyon jó állapotban van. Kérdésem az lenne,hogy a Webasto Dw50 ugyan ilyen csak dízeles állófűtésnek az égés-csővét áttéve üzemeltethetem gond nélkül,vagy mást is kell cserélni? A gázolaj mégsem olyan gyúlékony.

Van egy régebbi dízeles is csak annak meg nincsenek meg a kábelei Ha valaki tudna adni hozzá kábelt vagy a bekötését le tudná nekem rajzolni,megköszönném.