porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12903

A 30% nem kevés . Sokkal több mint a 0. Figyi, ez lassan megy, türelem kell de sok. És fegyelem. Nem szabad soha többet ajarni mint ami éppen megy. Ha előirt napi 1 óra akkor nem napi két óra mert szupi és megy, hanem annyi amit mondtak. Majd ha azt mondták lehet emelni az adagot akkor lehet. Tilos kamikaze akciókat beiktatni mert simán rottyra vágod nagad mint én. Mondták gurigázzak a hengerrel én meg gurigáztam és erősiteni is kezdtem. Majd feküdtem 1 hétig...

amig akármennyi gyulladás van addig fáj, hideg is rátesz egy kalappal meg front is, idegeskedés is . 

Én jövő héten ezt a krio szaunát asszem kipróbálom. 2 percet csak kibirok. 1 hete nekem is kicsit fájdogál, de annyira nem hogy kelljen gyógyszer. Na meg 2 hónapja voltam manuálon , és nekem elmozdulós a hülye medencém. Kipróbáltam meddig bírom a szokásos havi járás helyett. Na meg emelgettem meg végigszurkoltam egy 2 órás hockeymeccset állva , baromi hidegben :-) de hát burokban nem élhetek meg nem temethetem el magam mert ez az állapot van . Dokim is mondta hogy élmények kellenek meg élni az életet Tovább. De tudni mindig hogy mi a mérték és mi a következmény . Nem szabad befordulni

Előzmény: Edo87 (12900)