szuprolian Creative Commons License 2015.12.01 0 0 61963

Töltöttem fel egy videót a Xsara II izzócserés szerencsétlenkedésemről :D . Nem akartam videót csinálni róla, de csak így láttam bele a lámpaburába, mert nem volt tükör meg fény,  ha valakinek esetleg segíteni nézze meg.

Másodjára sikerült csak. Első nap nagy nehezen kivettem a kiégett helyzetjelző helyett a távolsági fényszóró jó izzóját. Mire azt visszaraktam röpke 40 perc alatt, addigra tönkrement, elszakadt benne a szál, de volt másik, így még kb egy 20 perc alatt sikerült kicserélni. Aztán megpróbáltam a felette lévő rossz helyzetjelzőt kiszedni, de sehogy se ment. (Az ujjam végei 2 napig fájtak.) Másnap aztán sikerült, sötétben, lefagyott újakkal megcsinálnom egy tescos fogóval, ráadásul jobb kézzel kellet fognom a telefont ballal a fogót, hát így még nem örültem soha egy izzócserének. Még jó hogy a jobb oldali volt kiégve, mert a bal oldalit el se tudom képzelni, hogy hogy cserélném ki :D  

Ahogy olvasgattam másnak se egyszerű, van esetleg erre valami speciális fogó, vagy csak egyszerűen bele volt szorulva?