Smekon Creative Commons License 2015.12.01 0 0 358520

Sziasztok ! Kinéztem egy autót Mercedes-Benz e290 Avantgarde. A hirdetést már átolvastam százszor írtam az eladónak email-t és sms-t tegnap de még nem válaszolt egyikre se ma fel is hívtam de csak üzenetrögzítő jelentkezett és nem értettem tisztán,mert nem anyanyelvi szintű a német nyelvtudásom de mintha valami autókereskedés üzenetrögzítője lenne. http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=218483671&zipcode=&isSearchRequest=true&scopeId=C&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=55&pageNumber=1 

Erről az autóról lenne szó, van valamelyikőtöknek véleménye erről, ki tudnák itt vesézni? 
Még annyit hogy először mikor láttam azt hiszem ugyanennyiért volt fent, tehát 1500 euro, azután leszedték sajnáltam is, mert azt hittem megvették de utána visszatették drágábban, mondtam nem baj legalább nem vették meg azután megint leszedték, megint sajnáltam és most feltették ˇeredetiˇ áron :D 

Esetleg ha valaki privátban akar valamit mondani tudok adni email címet vagy telefonszámot :)