gabcsi 65 Creative Commons License 2015.11.22 0 0 28451

Sziasztok!

Mi /egy 6 fős baráti társaság) 2015. november 11-17-ig voltunk Sun Islandon. Este 1/2 10-re értünk Maléba, de az éjszakai járattal már nem szerettünk volna tovább utazni a szigetre, ezért megszálltunk Hulhumalén, a Marukab Resident-ben. Ez egy gyönyörű, igényes, tiszta és nem utolsó sorban nem drága szálloda. Ha valaki keres itt szállodát, - bárkinek csak ajánlani tudom. Mi úgy kértük az utazási irodától - Admiral Travel - hogy szeretnénk másnap az első járattal a szigetre menni. Ezt a kérésünket figyelembe is vette Sun Island, és reggel 1/2 10-kor már a szobánk előtt az oceán partján álltunk. Mi a 128-130 superior bungallókban voltunk, - ami a szigetet végigjárva a legszebb partszakasz. Utazásunkat megelőzően mi elég sokat olvasgattunk, gyüjtöttük az információkat, - s mi ennek tudatában kértük is előre ezt a partszakaszt. Ugyan az utazási iroda nagyon korrektül jelezte, hogy a leadott igény nem garancia, de nekünk szerencsénk volt, és azt kaptuk amit szerettünk volna. Odaérkezésünkkor a Der Tours képviselője fogadott bennünket, aki nagyon gyorsan és gördülékenyen intézte a becsekkolásunkat, valamint tájékoztatott minden hasznos tudnivalóról. A sziget valóban egy földi paradicsom, aminek gyönyörét szavakkal leírni talán nem is lehet, azt egyszer látni kell!! S a látvány egy örök életre megmarad. A sziget több pontján lehet wifizni, de a vételi lehetőség elég gyenge. A legjobban a Piano Bárban lehetett, ami este 20-22 óra között volt nyitva. Itt fogyasztás nélkül is lehetett használni a wifit. Aki azonban ettől jobb lehetőségre vágyik, javaslom hogy Maléban a repölőtéren vásároljon mobil internetet (4, 6, 8 Gb,) állítólag elérhető áron. Mi ezzel a lehetőséggel nem éltünk, erről nem is tudtunk indulásunk előtt, csak kint a szigeten hallottunk róla. Mi all inclusive ellátással voltunk, amit egyáltalán nem bántunk meg. Nagyon drága a szigeten minden. Ha valakit esetleg érdekelnek árak, nagyon szívesen válaszolunk. 

Mint már említettem utunkat az Admiral Travelen keresztül intéztük. Az irodát bárkinek tudom ajánlani, nagyon sok hasznos információt kaptunk Tőlük, sőt indulás előtt egy olyan részletes leírást, mely alapján azt éreztük egész utunk során - valaki fogja a kezünket és mutatja az utat. Nagyon becsületes, szakmailag jól felkészült iroda. 

Üdv: Gábor és Éva