dagadtmadar Creative Commons License 2015.11.20 0 0 90544

Itt a gond nem veled és úgy érzem nem is velem van.. mert én sem tudom beállítani de én nem vettem magamra...
De ezt az idiótát sehogy sem lehet megállítani nézd meg nagyon kevesen maradtak akik érdemben tudnak tanácsot adni, mert a fórumot egy ember kb hazavágta... 
Érdekes mióta nincs ott agroinformon azóta más a helyzet, akinek gondja baja van meg van vitatva...
de amikor csak 100 hozzászólásban látom itt az ömlengését akkor inkább ki X-elem az oldalt pedig van akinek kíváncsi lennék a hozzászólására tanácsára vagy én leírnám 1-2 tapasztalatomat... de így nem lehet... Mikor meglátom a nevét már kibukok h 4 éve van itt és áhh hagyjuk megbántani nem akarom, mert nincs értelme...
De elérte h az itteni legjobban hozzáértő fórumozók nagy része eltűnt... Pedig tényleg voltak nagy koponyák szerelés terén...
Meg ez nem eke topik.. és kb 2 hete megállás nélkül ez megy, nem is zavarna de így igen h a tudatlan akar oktatni aki még nem is látta ismétlem nem is látta h milyen ekék vannak csak képeken meg videókon... Semmit nem tud róluk de tanítja....
 

Előzmény: rönótulaj (90543)