combi27 Creative Commons License 2015.11.14 0 0 37486

Nekem még "csak" egy éve van 9-5-ösöm, de nem kell belelapátolnom a pénzt..vagy ha mégis kellene  akkor gondolj bele:

2002-es évjárat, 650 ért vettem..ugyenezen évjárat "használhatóbb és megkíméltebb" 5-ös bömbijei 1.3-1.8 milla között vannak... tehát 650-1.2 milláig ha rákölt valaki,  tökéletes új állapotú autója van..mellesleg a márkával kapcsolatban nincs akkora előítélet :D

Hozzáértős SAAB szervíz is van annyi mint amennyi hozzáértő BMW szerviz :D 

elektronikával semmi gond velük, nem tudom mire gondoltak annó a SAAB-osok..

természetesen vannak kötelezően elvégezendő vagy cserélendő dolgok benne, sőt rendszeresen 5-8 évente tönkremenők is, de egy bömbiben is vannak ilyenek

Az meg hogy megszűnt a márka? (amúgy a gyártási jogokat Kína és Törökország is megvette, csak a SAAB márkanevet nem használhatják) Én nem érzem a hátrányait..alkatrész "dögivel" van hozzá hiszen a motor és segédberendezései az ami svéd (az se mind) , a többi japán, német vagy francia..

Én azt tapasztalom hogy minden kapható hozzá, igaz a források nem annyira a Bárdira és az Unixra korlátozódnak hanem más a márkára szakosodott webáruházra amik Svéd beszállítóktól szerzik be a cuccost..

Előzmény: HG. (37483)