epervirág_1022 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 2938

Én nem tudom, máshol hogy megy, de nálam az orvos adhatja ki, vagy ő mondhatja meg az eredményt. A telefonos módszer gyakorlatilag működésképtelen, mert ha egyáltalán bekapcsolnak, tuti, hogy beteg ül nála (ami persze érthető heti 1 rendelési nappal), benne van a gépben a beteg adatainál, ki kéne lépni, hozzám belépni, megnézni.Ez nen működik, mert így rendelni se lehet, ha 2 percenként telefonál valaki (én is tapasztalom, mikor ott vagyok). Na szóval telefonálás esetén esetleg felírja nevem, hogy 2 beteg között kinyomtassa a leletet és mondja, hívjam mondjuk 1 óra múlva. Ha sikerül valami módon ismét elérnem (ha valaki felveszi a telefont), és nem felejtették el a leletet kinyomtatni, akkor beolvassa, de van, hogy feladom az egészet, mert fél nap alatt nem érek el sikert. Ha odamegyek (munka helyett), akkor ugye nincs időpontom, mert 5 hónapra adták a következőt, de ott asszisztenst megrohamozom és mondom, csak leletet akarok és akkor ő valamikor szintén 2 beteg között - adott esetben 1-2 óra várakozással - de kinyomtatja, odaadja.

Ha alapvetően jól vagyok, sima szokásos immunvérkép eredményért már el se megyek, majd 4-5 hónap múlva megkapom a következő ellenőrzésen. Ha van valami bajom, akkor úgyis soron kívül fogadnak, illetve megyek privátban, oda hozza a leleteimet. Most ugye az újabb (és trexan mellett ismét megjelenő) tünetek miatt egyeztettük, hogy 4 hétre menjek, mert mindenképpen szóba került gyógyszermódosítás (újabb gyógyszer trexan mellé), amihez előbb vérképeredményt akart látni, így most a márciusi előjegyzés ellenére mennem kell hamarabb is (plusz esetleg kórházi bentfekvést is kilátásba helyezett, amit meg akar beszélni).

MR és egyéb eredményeket amúgy kapom rendesen, ált max. 1 hétre, mindig, nálam csak az immunvérkép ennyire zűrös.    

Drukkolok, hogy nálad is minden rendben menjen.

Előzmény: Ellenia (2937)