Törölt nick Creative Commons License 2015.11.11 0 0 118677

Na ugye, hogy ugye. :-) De ezek amúgy ilyenek. Se élesztő, se pektinbontó, a cefrének meg kell minimum fél év,,,,,se sav,,,semmi....Hát a szesz sem semmi. Fűcsomók a cefrében,,,,persze csak főzés előtt veszem észre,,,büdösbogár 1 db,,,,vagy mi,,olyan zöld színű,,,hát hogyne,,,az adja meg azt ízt,,,biztosan...Faszom.. Ami jön, az full aromás,,,jó esetben,,,de a szesztartalom, az mindig a béka segge alatt van. Idén betelt a faszom, 28 nemes fát vettem-ültettem, meg 9 vadat, ami tavasszal lesz nemesítve. Ha a cefréhez nem ért a manusz, majd a fákhoz talán igen,,,én meg ahhoz nem értek. Még....De nem egy ilyen van.....2 éveset is kaptam.....Asszonynál is eldurrant már valami,,,,hogy a mi cefréink mindig JÓ sokat adnak,,és jók, FINOMAK,,ezek meg 5 órás főzések a semmiért,,,gázálarc kell, mikor felnyitom az üst fedelét a végén, csoda hogy még a sisakot nem marta el az ecet,,,,,mi adjuk nekik a szeszünket,,,amiért amúgy szintén megdolgozunk......Hát megéri ez??? Egy kis aromáért?  NEM. Csak a saját a jó cefre. Nem ezeké a toszorgó lelassult embereké, akiknek hiába is mondasz bármi okosságot,,mert csak a romlott,,,full ecetes a jó. Ha nincs belőle semmi??? Megitta előlünk a mocsok.......

Előzmény: rézmanó75 (118676)