hory004 Creative Commons License 2015.11.10 0 0 30668

A budait így a 25/26 tartja életben.

 

azért Somogy, mert az van a legközelebb, és a legkisebb az önnálló szakasza a 15-nek. 13 kérdés, 14 így is megy, nekem urán jobban tetszene, mint kerti. A teljesítmény sem lenne feltétlenül plusz, a komlói úti vonatozásból van mit elvenni.

"minek akarod a megbuszoztatni a a hirdieket?" Ezt nem értem, aki eddig is Urán-Hírd távon járt az eddig is kocsival ment, végigbuszozta, aki meg a belvárosba, az meg csak felszállt rá.

 

Nem feltétlenül, csak az Árkád felső vs alsó arányt kéne tolni, inkább 75/25 arányba, ezzel a Rákóczi nem lenne egy parkolózóna, illetve csatlakozások, hogy akinek mégse jön közvetlen busz, az 2-3 percen belül át tudjon szállni.

(fonódó... ha úgy jön busz, hogy 5 percet kéne várnom, de most jön amivel el tudok menni valameddig, ahol át tudok szállni, arra ami nekem kell, (legrosszabb esetben arra, amit nem vártam meg) nem várok, tehát nekem fontosabb a jó csatlakozás, mint a közvetlen járat, tudom, ezzel nem sokan vannak így)

 

VDL-ek: Márpedig meg kéne próbálni, mert van ~20 buszunk, amit nem tudunk hova rakni, emiatt kb 2x annyi busz van a belvárosban, mint amit lehetne a 41-42, 32,38,40 kipakolásával, mint ahogy az első tervezet 4. lépcsőjében lett volna. 

---

Ha tovább nyirbál a vasút, lesz helye a 9,5m-es kretyóknak...

Előzmény: bendeguz90 (30667)