Törölt nick Creative Commons License 2015.11.05 0 0 12703
Köszönöm, hogy leírtad mi segít neked. Az említett szakemberek egy részét ismerem. Az biztos, hogy nem árt, ha rendelkezünk egy kosár pénzzel, ha őket választjuk.:)
A Bene abban a legjobb, hogy a "kezdő" gerincproblémást informálja arról, hogy mi vezetett ide, min kell változtatni, ergonómia stb.
A gyakorlatai pedig inkább az akut bajokra jó, azaz azoknak, akik alig tudnak mozogni. A nyakasokat pedig nem kényezteti el. A "fiók betolós" nyakgyakorlatot hónapokig végeztem eredménytelenül.
Bene azt tartja, ami az esetek nagy részében igaz is, hogy akinek kiegyenesedett a lordózisa, annak előrehelyezett fejtartása van.
Én nem hordom elől a fejem, a vállaim sem esnek előre,nem férek bele a klisébe.

Almássy Csilla nagyon jó, de amikor elmondtam a gondom, azt mondta nyakkal nem foglalkozik, de saját felelősségemre elmehetek a csoportos óráira.:(

Ormos dokinál órákat kell várakozni. A nyaktól mintha ő is tartana, mert alig, alig tekergette. Látva a körülményeket, többet nem mentem, elriasztott a tömeg.
Szóval a nyakra nehezebb szakembert találni.Lehet, hogy azért, mert kevesebben küzdenek ilyen gonddal.
Előzmény: vicuvicu (12698)