Kárász00 Creative Commons License 2015.11.05 0 0 61834

Én is ott csináltattam több mint egy éve és elégedett voltam a munkájukkal.Ha már reklámozzuk őket, említsük meg az árat is, mert ez is hasznos információ lehet másoknak. 60e Ft volt le-fel szereléssel együtt. Hivatalosan, számlával!! A legtöbb helyen ennyiért csak a felújítást csinálják, vagy kap az ember egy felújítottat. És még kb. 15ezerért valahol meg kell csináltatni a le-fel szerelést is. A plusz költségen kívül ez macerás is, meg addig autó sincs.

 

De azt a "gyári technológiát" azért ne firtassuk. Láttam én is. De máshol is így csinálhatják.

Meg kb. olyan mintha betanított droidok dolgoznának ott. Ebben profik, de az autó többi részéhez nem nagyon értenek. Az egyik csávó vezérlésszettet próbált cserélni egy Picasson. Amit az ott összeszerencsétlenkedet. Meg mutattam egy problémát a főnöknek, hátha van valami ötlete. Ment egy próbakört is. Persze nem tudott hozzászólni. Ami nem is probléma, ha azt mondja hogy fogalma sincs mi okozza. De ő a tipikus autószerelő diagnózissal jött. Ez "ilyen", ez nem Mercedes. Arra már nem pazaroltam az időt hogy megkérdezzem hogy akkor 10e km-el korábban lehet hogy Mercedes volt? Mert akkor még nem volt "ilyen".

 

Szóval hátsó híd felújítás miatt legközelebb is oda mennék, de mást nem bíznék rájuk.

 

Hogy miért nem bír ki annyit a felújított, arra a válasz megtalálható a 61822-es hsz-ben.

 

 

 

Előzmény: toji76 (61820)