basq1 Creative Commons License 2015.11.04 0 0 102163

Szoval az elektromos akkor felejtheto ha fafestes, vagy butor ujrafestes (en ezekben utazom :)) a cel?

 

Probaltam sima vizzel fujni, teljesen nem tudom felforditani mert kifolyik a tartalybol (felsotartalyos pisztolyom van), nekem szemre szep kodparanak tunik ami ugy kijon.

Es mondom, az oldoszeressel tegnap papiron ujra megprobaltam, es az jo volt.

 

Azt nemt udom hogyan emeljem a nyomast a pisztolynal :) Nekem van ez a multikompresszor, radugva a pisztoly, es annyit tudok szabalyozni hogy a pisztolyon van legmennyiseg allito csavar.

Probaltam allitani de nincs igazan hatassal. A pisztolyomon meg lehet szoraskepet meg festekmennyiseget allitani. Ha kicsi a festekmennyiseg akkor egyszeruen csak kevesebbet pottyoz, de pottyoz.

Nyilvan a porlasztas nem tokeletes, ez egyertelmunek tunik, csak nem tudom mitol: geptol, nyomastol, pisztolytol, beallitastol, vagy magatol az anyagtol.

Es sirva fakadok hogy kozben a supralux oldoszeres meg szepen megy belole kifele, ahogy megkapja az Opaque-ot elkezdi ezt a szemetet szorni.

Lehetseges az hogy az Opaque-hoz joval nagyobb nyomas kell, vagy nem is megy ki HVLP-bol, vagy mas technika kell a szorasahoz?

De hat meg ecsettel sem tudom szepen felvinni.

 

A cellkolor bezzeg mukodik, csak azt meg hiaba festem fel, szerintem 1-2 ev alatt repedezni kezd es lejon, ez a tapasztalatom.

 

Előzmény: Paco155 (102160)