kk831228 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 171708

Biztos van benne igazság... ;)  

 

Nekem nagyon gyengék a bokaszalagok 3 évig neutrális cipőbe futottam és mindig bizonytalan volt, féltem hogy mikor fordul ki a bokám...  Sajnos nem erősödött meg...  Most stabilt vettem ami olyan jól tartja a bokám hogy eszembe se jut hogy megbicsaklik a bokám...  Ezzel megy ugye más problémák vannak de ez más téma...    

 

Az érkezés témához saját tapasztalatom:    Sarkas futással kezdtem elég jól ment,  viszont térdem, bokám néha  megfájdult.  A térd volt jobban zavaró...  Ez mondjuk lehet túleröltetéstől is, nem tudom.  Utána elkezdtem előre érkezést gyakorolni és , mint ha  kevesebb fájdalom lenne...  Viszont 2 hete futottam 3 napon egymás után és beszart a bokám... :) 

 

Annyi hogy belülről fájdult meg a bokám, sarok 3rkezéskor meg mindig  kívülről... 

 

Teljesen egyetértek hogy mindkettő okozhat sérülést, ami egyénenként eltérő, kinek melyik okoz kevesebbet azt kell csinálni. 

 

Én úgy vettem észre hogy kicsit kevesebb fájdalmat érzek a térdembe futás után, előre érkezéskor így inkább azt folytatom... ;) 

Előzmény: krilin (171706)