GPS Creative Commons License 2015.10.30 0 0 101848

 

Mondd, mi a rákfene jó van abban, hogy egy fiók kihúzásához egy másik fiókot kell  előbb kihúzni

 

Hát az, hogy így dupla a meglepetés-faktor.

 

- Először azon lepődnek meg (de piszkosul) - hogy nem ajtóként nyíllik a front - hanem jön ki mindenestül.

- Mire felocsúdnak az első sokkból - már jön is második meglepi, amikor odabentről még kijön egy másik fiók is.

 

Ilyenkor már teljes a döbbenet - ezért ezt többször is be kell mutatni, mert sokan ezt (így egyszerre a kettőt) nem tudják egyből feldolgozni.

 

Ez minden pénzt megér, nem?

 

A másik (tudományos) magyarázat meg az, hogy nem akartam fiókokkal szarrá-tagolni a bútort. Valahogy snassznak tartottam, hogy egy bútor egy csomó fiókból álljon - holott láttam már ilyet neves gyártóktól is.

 

(Pl. a Blum-katalógus is tele van csupa fiókokból álló alsó-korpusszal - bár ha én is fiókcsúszka-gyártó lennek, lehet én két fiók közé terveznék még egy harmadikat is - hadd fogyjon az a csúszka)

 

De a szabadtéri konyhámnál nem biztos hogy ugyanezt a dizájnt fogom alkalmazni - hanem a szokványos, többfiókos módszert fogom megálmodni :-)))

.

Előzmény: Törölt nick (101847)