ghepard Creative Commons License 2015.10.21 0 0 12514

Az én nagypapám is pipázott (pipa nélkül nem is igen láttam), meg megitta a maga borát is (amit sajátkezűleg készített a saját termesztett szőlőjéből. Megélte a 93 évet és lehet tovább is húzta volna, de egy éjjel leesett az ágyról és eltörött a kulccsontja, emiatt nem tudott felkelni és megfázott a hideg talajon. Tüdőgyuszi és 2 héten belül meghalt, orvoshoz akkor se akart menni (édesanyám azt mondta, hogy ő nem is emlékszik, hogy volt e egyáltalán valamikor orvosnál. Azt mondta nekem, hogy minek menjen, érzi, hogy így is úgy is már megy haza - azt mondta egy másik világba.  Mikor fiatal volt, kapott egy könyvet és azt böngészte nagyon sokszor. Jó nagy és igen vastag szép könyv volt (BIBLIA), azt mondta olvassam én is majd el. Még sose olvastam, csak itt ott részleteket nagyon régen - én egy kicsit másban hiszek.

 

A hozzáállás nagyon sokat számít. Én se azon agyalok, hogy most miért nekem van ilyen meg ilyen bajom, jaj istenem mi lesz velem stb stb - inkább azon, hogy hogyan tudom felfokozni a testem működését, teljesítményét és akkor a bajok maguktól is elmúlnak. Így már jópár éve semmi gondom sincs az emésztésel, felszívódással stb - és így a torkomban se égetnek. Pedig azelőtt csaknem mindentől fájt a gyomrom, nehezen tudtam ezt azt emészteni, üríteni stb - szinte állandóan égettek, jöttek fel a savas gázok, ami sokszor egész kellemetlen fájdalommal is járt. S ezt gyakorlatilag a sokkal hatásosabb légzéstechnikák elsajátításával értem el. Így sokkal több energiához lehet jutni, ami tetemesen feljavítja az egész test működését.

Előzmény: csilluci81 (12512)