100bolha1X Creative Commons License 2015.10.17 0 0 7587

Sziasztok! Ez az 1. posztom, itt már egy ideje pimálok én is , egyelőre nem sok eredménnyel .

Kíváncsi lennék , hogy mások milyen nyomáson és időtartamokkal , használják a  vákumot.A thundersplaceen nagyon alacsony értékekkel
érnek el eredményt.. állítólag. Nekem úgy tűnik 2 hónap pumpálás után , hogy a 10 -15 Hgmm semmit nem ér.
Én 20-40 Hgmm  használok .Szar kínai pumpám van órával, 1 kicsit alakítottam rajta , hogy nagyobb -nyomást lehessen elérni vele..íme:


meghosszabítottam a dugattyúszárat és házat néhány milliméterrel (egy tömítő a menetre, meg egy alú toldalék a szárra)(így 40 fölé lehet nyomatni)

körülbelül két hónap alatt kb , 1 mm kerületnövekedés volt ( ez kb. hibahatáron van 9 most clampinggal próbálkozom ,pumpálás után 2-3 perc nagy - nyomáson utána egy szorítóval clamping  ...vki nyomat még itt clampingot? ehhez  csináltam 1 eszközt ami néhány használat után alkalmasnak látszik íme:
 ha vkit érdekel

a storyról annyit ,kb. 10 hónapja végzek nyújtást kb. 15mm hossz és 2-3 mm kerületnövekedés , de ezt akkor produkáltam amikor kézzel nyújtottam 3-4 hónapja ledobtam a vasmacskát és kb. zéró a növekmény