gyurmy40 Creative Commons License 2015.10.02 0 0 12478

Azért kellett emelni mert elmondtam a pszhio dokinak az egész történetemet ,ebben elmondtam úgy érzem elfáradtam idegileg elmondtam hogy mostanában sokat sirtam (néha magam sem tudom miért) hogy melóhelyen is  nyugtalan lettem és kicsit zavart, és otthon is néha olyan belső feszültséget éreztem a fájás miatt hogy azt mondta rá ez mind pszhiés eredetű.Igaz azt is elmondtam mielőtt nem mentem gasztroshoz és irtak fel gyógyszert ilyen próblémám nem volt. Talán egy kis szomorúság.  Irtam neked hogy Rivotrilt irt fel de azt csak 2 napig próbáltam de annyira bamba voltam tőle a vérnyomásom leesett 95/60 ra hogy abba kellett hagynom. Akkor hogy lehetek pszhiés beteg?? Ezt elmondtam neki erre azt mondta akkor legyen 1-1 frontin. Amúgy semmit nem ér nálam semmi hatása sajnos. Más bajom van de ezt senki nem tudja egyenlőre. Én nem vitatom hogy nem pszhiés de a Rivotrillal nem tudok élni sem dolgozni. Azt mondta ha a Rivó nem akkor legyen antidepresszáns de én erre még nem szántam rá magam. Amúgy nincs refluxom amit már mondtam mert a gasztros azt mondta nagyon pici refluxot lát , és a leletre rá sem irta hogy reflux csak a gyomorgyulladást. Az viszont 3 hónap után pláne hogy szedem a savcsökkentőt nem okozhat  ilyen problémát. Már 2 gasztrosnál jártam azt mondták a köldöknél nem fájhat pláne nem egész nap. Ha fáj is inkább égő fájdalom és az is max időszakonként. Ráadásul nálam ez olyan kényelmetlen dolog mikor az embernek kényelmetlen a köldöke és ami ott belül van olyan  sebes" fájás féle. Mikor valakit megműtenek és utána  húzódik a hasfala. Az tény ideges vagyok ettől.  Most vagy azért vagyok idegesebb mert ott fáj és  a pszhiém nem birja annyira, vagy forditva de az meg azért nem lehet mert egész nap azért nem lehetek ideges hiszen sokszor nincs is okom rá és már jön is a fájás . Én még mindig azt mondom a savcsökkentőtől van de mindkét orvos azt mondta ez kizárt. Vagy valami idegbetegség:(( Mielött nem szedtem a savcsökkentőket nem fájt zsigerileg. De mivel minden orvos azt mondta savcsökkentőt muszály szedni szedtem. Múltkor lefeleztem az orvos tanácsára , talán jobban is lettem de 3 napig olyan éhes voltam hogy ha nem ettem fél óránként valamit ahogy itt írtam is azt hittem megörülök. 2 tál ebédet meg sem éreztem volna és este is ki kellett járnom állandóan  enni. A gyomrom  állandóan kuruttyolt és járt evés után. Aztán azt hittem megvan a megoldás és a fél 20mg tényleg elég és  elmult a fájást de  4. nap evés után mint aki smirglit nyelt úgy ment le az étel enni sem tudtam utána . Reggel gyógyszer bevétele és körömvirág tea után éhgyomorra szintúgy mintha savat öntöttem volna be a gyomromba a teával úgy fájt , na az már olyan savas cuccként éltem meg. Na akkor dokit felhivtam meséltem az hogy kuruttyol a gyomor és nem érzem az ételt és a jóllakottságot .s ez az evés utáni fájás ,erre visszaemelte az adagot  és adott egy másik savcsökkentőt. 3 Napja ezt szedem a köldök fájás visszajött:((( Én valami ufó vagyok...................

 Vannak más tüneteim a nagyújj remegése ,állandó vizelés inger ,viszont szomjas sosem vagyok, fázékony vagyok. Labor ,Uh negativ. Hát ennyi....most ott tartok hogy sehol. Eldobhatom a frontint de azt most valahogy nem tudom megtenni mert nem úgy nézek ki mint aki ezt most megteheti.

Előzmény: sogormail (12477)