B.GY Creative Commons License 2015.10.02 0 0 17365

Mi még anno a 90-es évek elején idéztünk szellemet több haverral együtt.Asztalt táncoltattunk.Először én sem hittem el amit láttam.Sőt először nem is akart működni a dolog,mert ki akart engem küldeni a szellem.Aztán bocsánatot kellett kérnem és ment minden simán.Először azt hittem valamelyik haver emelgeti az asztalt,de mikor felült rá az egyik gyerek úgy is megemelkedett az az oldala ahol ült.Megidéztünk sok meghalt rokont még Ceausescut is,bár ő nem jelent meg.Erre azt következtettük ki,hogy nem őt végezték ki:) A végén kérdezgettünk mindenfélét.1 kopogás volt az igen kettő a nem,vagy lehet fordítva mindegy is.Aztán kiderült hogy 1 szellem jelent csak meg és mindenki képét felvette. Na én most ebben a házban lakom,mert ugye nálunk csináltuk.Aznap éjjel unokatesóm velem aludt,mert félt 13 éves körüli lehetett.20 éves korában halt meg.Reggel néztük,hogy megállt a harangos óránk pont 12-kor ami előző nap lett felhúzva.1 hétig elmegy simán.Pár éve hallottam hogy legurult egy alma a konyha szekrényről.Mondom majd reggel felveszem.Nem volt sehol.Kirámoltam az egész konyhát hátha elgurult.Azóta sincs meg.Amúgy normális vagyok megmondták a hangok is:)Úgyhogy van vagy szellemvilág vagy nincs,de levetetem magamról őket:)Utána jött ki rajtam nemsokkal a tüdőbaj meg a ps.

Előzmény: K.Ancsi (17361)