sunnysun333 Creative Commons License 2015.09.30 0 0 650700

Igen, hihetetlen, de bizony jóval többet olvasok (pl. F1-ről), mint amennyit írok...  korábban azért jártam ide, mert érdekes, nem bulvár információkra voltam kíváncsi és úgy látszott, hogy akadnak itt lelkes, érdeklődő emberek és mindenhonnan érdekes dolgokat tudnak összevadászni...

 

Nem ragozom, hogy most itt mi van, de jobbnak láttam saját magam keresni forrásokat és ma már naponta többször is azokat nézegetem. Itt nagyon keveset olvasok, mert nincs nagyon mit és alig van kit...:)))

 

Többször megsúgtam, hogy én a némettel vagyok nagyobb barátságban, így német nyelvű oldalakat kerestem és azokat olvasom... Ezt az általad betett szöveget is csak messziről és tisztelettel nézegetem... Amennyire ki bírtam sillabizálni , hát őszintén szólva ebben újdonságot ahhoz képest, amit előtte én írtam neked, nem igazán találtam.

 

De azért köszönöm, hogy gondoltál rám és ez nem merült ki a trollozásban, meg droidozásban, meg egyéb megnyilvánulásokban...

 

Jut is eszembe a nem túl fantáziadús trollozásról. Pár éve Norvégiában jártunk és akkor dirrrekt a kedvetekért fotóztam pár igazi norvég trollt

 

 

Előzmény: Helter Skelter (650698)