Törölt nick Creative Commons License 2015.09.29 0 2 133193

12 éve járok le de sem Boszniában sem a horvátoknál nem akartak átverni./Lehet, hogy az én őrangyalom jobban figyel rám:)/ Nekem is  volt konfliktusom a rendőrökkel de igazuk volt nem volt bekötve a biztonsági övem.Némi tanakodás után bünti nélkül elengedtek.Arra viszont nagyon figyeltem, hogy én vagyok a vendég és én alkalmazkodom hozzájuk.Tehát nem zavar ha én betartom a szabályokat de ők előznek ott is ahol nagyon necces.Ilyenkor lassítok.Szűk tengerparti utcán ha gyalogosan jönnek az úton mert járda nincs ha kell megállok míg elmennek.Szóval én nem tapasztaltam azokat amiket ide írtál róluk.Valószínű, hogy enyhén feltupírozva adtad elő a dolgokat.Megszoktuk írni a negatívumokat is.Idén nekem is volt benne részem.Mint írtam Korculán 6 személyes asztalhoz nem ülhettünk le kettesben a feleségemmel hiába akartunk vacsorázni is.Oda 6 fős  csoport ülhetett le/nem volt  foglalt táblácska!/Volt olyan hely ahol  sem sört sem kávét nem szolgáltak ki csak ha ettél is.Mindez idén augusztusban történt.Ám idén irdatlan sokan voltak mindenhol.Ezért talán ott figyeltek a helykihasználásra is.Ennek ellenére jól éreztük magunkat és remélem ez a mostani migráns konfliktus nem lesz kihatással a horvát-magyar kapcsolatokra és jövőre zavartalanul utazhatunk Dalmáciába.

Előzmény: eebolaa (133170)